TÜRKÇE

KURUMSAL ÜRÜNLER REFERANSLAR SERTİFİKALAR ANASAYFA
İLETİŞİM

Sosyal ağda paylaş

KARTEL DOĞALGAZ HAVALANDIRMA ve BACA SİSTEMLERİ

 

"HERKES BACA YAPAR, BİZ SORUN ÇÖZERİZ."

 

Tecrübeli personel ve gelişmiş makina parkuru ile Avrupa standartlarında (EN 1856-1) (EN 13084-7) üretim ve uygulama yapan, CE işaretli ürünleri ve satış sonrası hizmetleri ile de yaptıklarının takipçisi olan KARTEL, markası altında doğal gaz bacası sektöründe Türkiye'nin önce gelen lider kuruluştur.

 

KARTEL, Baca konusunda 1996 yılında faaliyetine başlayan sektöründe öncü firmalarındadır. Kartel, baca konusunda Türkiye' de TS EN 1856-1 / TS EN 13084-7 belgesini alarak ürünlerine CE etiketi ekleyen, yeni standartları takip edip, teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri uygulayarak modern ekipman ve uzman işgücü desteği ile müşteri beklenrtileri ve ihtiyaçları doğrultusunda süratli, kalite ve ekonomik çözümler sunan, üretmek, uygulamak; dürüst ve özenli çalışarak müşterilerimizin güven ve takdirini kazanan bir firma olmuştur.

 

Ürün yelpazesinde bulunan paslanmaz çelik bacanın yanı sıra çamaşır ve çöp atma kanalları, kendi kendini taşıyabilir sanayi bacaları ürün yelpazesiyle konut, iş merkezi, otel, hastane ve fabrikalarda tercih edilen firmalar arasına girmiştir.

 

Hedefimiz, kurumsallaşmış çağdaş bir yapı oluşturarak hep daha iyi ve kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen seçkin, lider bir kuruluş olmaktır.

Copyright by Kartel Doğalgaz Hav. Baca Sis. Ltd. Şti. 2013 © All right reserved.